Agencje rekrutacyjne

Rynek branży edukacyjnej, podobnie jak rynek pracy, korzysta z pomocy w dotarciu odpowiedniego kandydata w konkretne miejsce. W obu sytuacjach pomocne są wyspecjalizowane agencje rekrutacyjne.

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie współpracuje z agencjami i portalami rekrutacyjnymi z całego świata.

Są to podmioty, z którymi UEK posiada umowy dotyczące promocji samej Uczelni oraz rekrutacji studentów z zagranicy. Nasza Uczelnia współpracuje również z agencjami stowarzyszonymi, które pozyskują chętnych i składają w imieniu kandydatów dokumenty rekrutacyjne.

 

Agencje podpisujące umowy z UEK powinny dysponować  referencjami  sporządzonymi przez uczelnie, z którymi współpracowały dotychczas oraz poświadczone doświadczenie w rekrutacji studentów na obszarach w których agencja funkcjonuje.

 

Uczelnia organizuje dla agencji partnerskich  prezentacje i wizyty na kampusie, wysyłkę materiałów promocyjnych, ponadto pozostaje w stałym kontakcie z agentami.

 

Biuro Programów Zagranicznych zajmuje się umowami z agencjami. Dział Nauczania odpowiedzialny jest za proces rekrutacyjny studentów.

 

Uniwersytet Ekonomiczny  współpracuje z agencjami:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Polityka Prywatności