Kontakt

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Biuro Programów Zagranicznych

 

 

ul. Rakowicka 27

31-510 Kraków

 

tel.: (12) 293 54 71

fax: (12) 293 50 97

 

kod Erasmus+: PL Krakow04

 

bpz.info@uek.krakow.pl

admissions@uek.krakow.pl

Adres e-mail wyłącznie do celów rekrutacji na stypendia zagraniczne:rekrutacjabpz@uek.krakow.pl

 

Biuro znajduje się budynku "Stróżówka"

 

Prosimy o kierowanie pytań e-mailem do koordynatorów konkretnych działań.

Agnieszka Nowak

Agnieszka Nowak

Kierownik Biura, koordynator programu Erasmus+

tel.: (12) 293 54 56

e-mail: agnieszka.nowak@uek.krakow.pl

pokój 2.3

Sylwia Rutkowska

Zastępca Kierownika, kontakt w sprawie: podwójnych dyplomów (Double Diploma); współpracy z agencjami rekrutacyjnymi; wyjazdów w ramach umów wielostronnych do Australii,  Chin, Kanady, Korei, Meksyku, Peru, Tajwanu, USA, Wenezueli; Master of Public Administration (GVSU); przeliczania ocen.

tel.: (12)  293 54 72

e-mail: sylwia.rutkowska@uek.krakow.pl

pokój 2.3

Sylwia Rutkowska
Joanna Jackowska

Joanna Jackowska

Kontakt w sprawie: studentów zagranicznych; obsługi kontaktu z siecią ENBS; programu STEP (Japonia); studentów przyjezdżających w ramach programu CEEPUS; Intensive Program.

tel.: (12)  293 52 86

e-mail: joanna.jackowska@uek.krakow.pl

pokój 1.3

Lena Kolasa

Kontakt w sprawie kwestii finansowych

tel.: (12)  293 54 71

e-mail: lena.kolasa@uek.krakow.pl

pokój 2.3

Lena Kolasa
Michał Koziol

Michał Koziol

Kontakt w sprawie: studentów i kandydatów zagranicznych

tel.: (12)  293 58 18

e-mail: mkoziol@uek.krakow.pl

Magdalena Krasowska

Kontakt w sprawie: studentów zagranicznych.

tel.: (12)  293 52 86

e-mail: magdalena.krasowska@uek.krakow.pl

pokój 1.3

Magdalena Krasowska
Dominika Lemler

Dominika Lemler

Kontakt w sprawie: programu Erasmus+ - KA107, programu Edukacja EOG, umów bilateralnych.

tel.: (12)  293 55 41

e-mail: dominika.lemler@uek.krakow.pl

pokój 1.4

Anna Lisiecka

Kontakt w sprawie: promocji międzynarodowej uczelni

tel: (12) 293 54 83

e-mail: lisiecka@uek.krakow.pl

pokój 2.1

Anna Lisiecka
Justyna Mentel

Justyna Mentel

Kontakt w sprawie wyjazdów w ramach programu Erasmus+: Belgia, Bułgaria, Francja, Niemcy, Portugalia, Słowacja, Słowenia, Węgry, Włochy; kurs językowy Podstawa; przeliczania ocen; statystyk.

tel.: (12) 293 55 52

e-mail: justyna.mentel@uek.krakow.pl

pokój 1.2

Łukasz Smug

Kontakt w sprawie: zarządzania harmonogramami studiów w języku angielskim na specjalnościach Corporate Finance, International Business, Applied Informatics, Modern Business, kontakt z obecnymi studentami zagranicznymi studiującymi w języku angielskim.

tel.: (12) 293 54 86

e-mail:smugl@uek.krakow.pl

pokój 1.5

Łukasz Smug
Małgorzata Trojanowska

Małgorzata Trojanowska

Kontakt w sprawie: promocji studiów w języku angielskim i wymiany międzynarodowej; wolontariatu; wymiany z Gruzją, Mołdawią, Rosją, Ukrainą; programu CEEPUS; programu Transekonomik; kursu języka polskiego „Polish Path”; Szkoły letniej języka niemieckiego; obsługi strony internetowej, Szkoła letnia języka polskiego, kurs językowy Podstawa.

tel.: (12) 293 54 86

e-mail: malgorzata.trojanowska@uek.krakow.pl

pokój 1.5

Oleh Vdoviak

Kontakt w sprawie: studentów i kandydatów zagranicznych

tel.: (12)  293 58 18

e-mail:oleh.vdoviak@uek.krakow.pl

Oleh Vdoviak
Marta Voloshyn

Marta Voloshyn

Kontakt w sprawie: programu Polish Module i English Module oraz rekrutacji na studia prowadzone w języku angielskim. 

Kontakt wyłącznie drogą mailową. 

e-mail:m.voloshyn14@gmail.com

pokój 1.1

Katarzyna Zimny

Kontakt w sprawie programu Erasmus+: Austria, Czechy, Chorwacja, Cypr, Dania, Estonia, Finlandia, Grecja, Hiszpania, 

Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Łotwa, Norwegia, Rumunia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Wielka Brytania; przeliczania ocen; Szkoły letniej języka niemieckiego.

tel.: (12) 293 52 94

e-mail: katarzyna.zimny@uek.krakow.pl

pokój 1.1

Katarzyna Zimny
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Polityka Prywatności