Welcome Centre

Welcome Centre - nowa jednostka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. 

Nasze sposoby współpracy z ludźmi reprezentującymi akademickie środowisko międzynarodowe zostały ostatnio zebrane w formie projektu Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej.

 

Projekt zyskał uznanie, dzięki czemu możliwa stała się realizacja nowego zadania polegającego na powołaniu jednostki o nazwie Welcome Centre. Jej funkcje kształtowane są przez wszystko to, czego nauczyliśmy się i doświadczyliśmy w ciągu wielu lat działania na arenie branży edukacyjnej poza Polską.

 

Dzięki wysiłkom i spostrzeżeniom społeczności akademickiej UEK jesteśmy dobrze przygotowani do podjęcia tego kolejnego kroku na drodze ułatwienia wyjścia Uniwersytetu poza rynek krajowy.

 

Prócz roli placówki doradczo-informacyjnej - Welcome Centre - spełnia dodatkową misję zmieniania świata na bardziej dostępny dla wszystkich. Osiągnięcie tego stanu wymaga środowiska opartego na zaufaniu i wzajemnym szacunku, swobodnej ekspresji, poszanowania różnic i godności innych osób, uczciwości i rzetelności w kontaktach z wszystkimi członkami społeczności. Poprzez nasze osobiste zaangażowanie w przestrzeganie tych wartości możemy stworzyć otoczenie, w którym wszyscy będą mogli w pełni wykorzystać swój potencjał intelektualny i rozwinąć swoją wrażliwość.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Polityka Prywatności